ترکیب آویشن پودر شده با شیر همه را متحیر نمود

علاوه بر این، آویشن حاوی مواد معدنی و ویتامین هایی است که برای سلامت بدن مفید هستند و آویشن پودر شده منبع خوبی از ویتامین C، پتاسیم و منگنز است که برای رشد استخوان و لخته شدن خون ضروری است.

برای برگ های تازه آویشن، چند شاخه را در یک فنجان آب جوش به مدت 5 تا 8 دقیقه دم کنید و اگر هر برگ از شاخه ها به داخل آب افتاد، قبل از نوشیدن آن را صاف کنید.

برای تهیه آویشن پودر شده، تقریباً 1 قاشق چایخوری پودر را با 1 فنجان آب جوش ترکیب کنید و آویشن آسیاب شده بافتی شبیه پودر چای سبز ماچا دارد و ممکن است برای اطمینان از مخلوط کردن کامل، چندین بار هم زدن آن لازم باشد.

این گیاه معطر بیشتر از طعم دادن به غذاهای مورد علاقه شما کمک می کند و در واقع، اسانس آویشن به دلیل خواص ضد باکتریایی و ضد قارچی خود شناخته شده است و در گذشته برای حفظ مواد غذایی استفاده می شده است.

آویشن پودر شده

سایر فواید سلامتی مرتبط با نوشیدن آویشن و چای آویشن شامل موارد زیر است:

هر روز میلیون ها نفر چای را به دلیل فواید بی شمار آن برای سلامتی می نوشند و شش نفر برتر به شرح زیر است:

1. نوشیدن چای آویشن می تواند به کنترل فشار خون کمک کند.

ممکن است در مدیریت فشار خون بالا کمک کند و رژیم غذایی در مدیریت فشار خون بسیار مهم است و طبق مطالعات، نوشیدن چای آویشن می تواند به مدیریت فشار خون کمک کند و حتی آیورودا نوشیدن چای آویشن را برای مبارزه با فشار خون توصیه می کند و چای آویشن نه تنها می تواند به کنترل فشار خون کمک کند، بلکه می تواند به کنترل کلسترول نیز کمک کند.

2. کمک به مبارزه با ناراحتی قاعدگی

مصرف دمنوش های گیاهی برای رفع ناراحتی های قاعدگی توصیه می شود و برای خانم‌ها، چای آویشن می‌تواند در طول چرخه ماهیانه شما را تسکین دهد و چای آویشن حاوی خواص ضد اسپاسم است که به کاهش درد و ناراحتی کمک می کند.

3. ممکن است به سرکوب سرفه کمک کند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.