برای کاشی سه بعدی سفید مانند مثلث برمودا عمل می کند

کسانی که به دنبال یک محدوده سه بعدی نرم تر هستند، Solus هیجان زده است که Silhouette را معرفی کند و Silhouette از 11 رنگ خنثی و فلزی تشکیل شده است و کاشی سه بعدی سفید نیز دارای فرمت مربعی است که در دو گزینه بافتی موجود است.

گزینه منحنی دارای یک قوس سه بعدی یک چهارم دایره است، در حالی که گزینه خط‌دار طوری ساخته شده است که یک قله نامتقارن صاف را شامل شود و از این کاشی ها می توان برای ایجاد الگوهای یکنواخت مکرر استفاده کرد یا به صورت تصادفی تر برای ایجاد طرح های شکسته و غیر متعارف استفاده کرد.

علاوه بر این، این محدوده شامل یک قالب شش ضلعی نیز می شود که به طور مشابه در دو گزینه سه بعدی موجود است. شکل چتر، دارای یک قله زاویه دار و نامتقارن است، در حالی که دکوراسیون الهام گرفته از ستاره دارای طراحی هندسی منحصر به فردی است.

کاشی‌های سه‌بعدی، گزینه‌ای فوق‌العاده برای نصب دیوار، ویژگی‌های چشم‌نوازی را ایجاد می‌کنند که می‌تواند به نمای هر طراحی داخلی تبدیل شود و کاشی های سه بعدی برای ایجاد بافت عالی هستند و زیبایی مولکولی و لمسی ارائه می دهند که توجه را به خود جلب می کند.

دیوارهای برجسته که با کاشی های سه بعدی پوشانده شده اند، می توانند هر فضای تجاری، از فروشگاه ها و رستوران ها گرفته تا دفتر و مراکز تفریحی را متحول کنند و یک دیوار ویژگی استراتژیک باید تزئینی، چشم نواز باشد و به عنوان یک نقطه کانونی فوری برای مشتریان و کارگران باشد.

محدوده ناوبری از Solus تکامل معاصر و معماری یک محدوده سنتی سرامیک است و این مجموعه با مجموعه ای از اشکال سه بعدی منحنی و گرد، از چهار رنگ خنثی مدرن تشکیل شده است و ویژگی برجسته این محدوده، ناوبری شامل یک کاشی تخت منحصر به فرد با سطح کج شده است و هنگامی که این کاشی‌ها روی دیوارها اعمال می‌شوند، یک سطح زاویه‌دار سه‌بعدی ایجاد می‌کنند که به طراحان اجازه می‌دهد تا نصب‌های خم‌کننده ذهن را ایجاد کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.