با خودکار کیان در بازار خانه ی خود را سم پاشی کنید

با یک مدیتیشن یا دعای پایه گذاری مختصر شروع کنید تا خود را متمرکز کنید، در حالی که فقط از پاک ترین و ایمن ترین ارواح برای کمک به نوشتن خود دعوت کنید.

اجازه دهید چشمانتان به آرامی بسته شوند و کاملا ریلکس شوند.

جالب است بدانید که خودکار کیان در بازار جزو پرفروش ترین نمونه خودکارها می باشد که از فروش بالایی نیز برخوردار است.

هدف شما این است که “مغز متفکر” خود را بخوابانید، در حالی که اجازه دهید اطلاعات و انرژی از طریق دست متحرک شما جریان یابد. شما نمی خواهید ذهن فکری شما جریان روانی اطلاعات را قطع کند. یاد آوردن؛ شما نوشتن «خودکار» را انجام خواهید داد، و نوشتن باید دقیقاً همین احساس را داشته باشد.

4. در حالی که چشمانتان سنگینی می کند، در حالی که کمی از طریق انحراف نگاه می کنید، به کاغذ زیر نگاه کنید.

(اگر این کار برای شما راحت تر است، ممکن است این کار را با چشمان بسته نیز انجام دهید. برای برخی افراد، بسته نگه داشتن چشم ارتباط عمیق تری ایجاد می کند).

حرکت قلم خود را شروع کنید و یک الگوی ریتمیک ایجاد کنید. پیشنهادات الگو عبارتند از دایره ها، شکل 8، چرخش ها، امواج یا حلقه ها. همانطور که به طراحی ریتمیک خود ادامه می دهید، اجازه دهید دست شما در این الگو حرکت کند تا زمانی که خودکار شود و دیگر از عمل دست خود آگاه نباشید.

5. با یکی از عزیزان درگذشته، راهنما یا آگاهی بالاتر خود تماس بگیرید. در حین انجام این کار، اجازه ندهید صدایی که صدایتان را در هوای رقیق صدا می کند، باعث خجالت یا حواس پرتی شود، زیرا این کار شما را از منطقه مراقبه خود دور می کند.

به ارواح اجازه دهید بدانند که می خواهید به طور خاص از طریق نوشتن خودکار با آنها تماس بگیرید (برخلاف تلاش برای صحبت با شما یا لمس شما).

6. سؤالات بله یا خیر ساده ترین برای شروع هستند. برای مثال، کد بله/خیر شخصی خود را ایجاد کنید. بله دو حلقه است و نه یک حلقه است.

یک سوال بله/خیر بپرسید و به خود اجازه دهید که جریان دستتان را احساس کنید، و سپس به توقف ناگهانی یا پایان جریان انرژی که پاسخ (یا حلقه ها) کامل شد توجه کنید.

جلسه ابتدایی خود را به چند سوال بله/خیر محدود کنید تا ناامید و خسته نشوید.

این تمرین نیاز به صبر دارد و ممکن است چندین دقیقه طول بکشد تا شما احساس کنید روح وارد می شود یا هوشیاری بالاتر شما با قلم و کاغذ متصل می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.