بازار فروش میگو سرتیز تازه جنوب

بازار فروش میگو سرتیز تازه جنوب بسیار گرم و پر رونق است.فروش میگو با بهترین کیفیت و بیشترین خاصیت به تمام نقاط کشور در حال انجام است.میگو سرتیز یکی از انواع میگوهای جنوب است که در هنگام پخت به رنگ خوبی در می آید و سرشار از اسید های چرب امگا سه بوده و برای بیماری های قلبی بسیار مفید است و همواره مورد سفارش مشتریان سلامت خواه قرار می گیرد.

بازار فروش میگو سرتیز تازه جنوب

مشخصات ظاهری انواع میگو تازه

مشخصات ظاهری انواع میگو تازه میگوی سرتیز نوعی از میگوی جنوب بوده و دارای قیمت بالایی می باشد این میگو فوق العاده است و ارزش حداقل یک بار امتحان را دارد.

به علت خواص فراوان و طعم بی نظیر از اهمیت زیادی برخوردار بوده و همواره مورد تقاضای بازار های داخلی و خارجی قرار می گیرد. میگو برای کاهش وزن افراد دارای اضافه وزن و چاقی بسیار مفید است.

میگو سرتیز تازه جنوب بسیار خوش طعم و پر خاصیت بوده و در انواع سرو میگوهای کبابی، سرخ شدنی، هواری، میگو پلو و بسیاری دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

ویژگی های گوناگونی جهت تشخیص میگو تازه وجود دارد که از آن میان می توان به مواردی از جمله تغییر رنگ به سیاه در سطح میگو که نشان از مانده بودن طولانی زیر نور آفتاب و عدم استفاده از یخ جهت تازه ماندن میگو ها بوده است،

میگوی سالم و تازه دارای پوستی سفت و چسبنده به گوشتش است و بوی میگوی تازه بسیار ملایم بوده و کاملا شبیه به بوی میگو می باشد در حالی که بوی میگو مانده بسیار تند و مشابه بوی آمونیاک می باشد.

میگوی سرتیز در اندازه های کوچک که فراوان ترین میگوی جنوب می باشد دارای مقدار بسیار زیادی ویتامین ب و ث، نیاسین و ویتامین دی می باشد و همچنین سرشار از امگا3 و پروتئین ها و فسفر می باشد.

قیمت عمده میگو سرتیز تازه جنوب

قیمت عمده میگو سرتیز تازه جنوب

قیمت عمده میگو سرتیز تازه جنوب بسیار اقتصادی است. این میگو به علت فروش مستقیم و حذف واسطه ها با قیمت ارزانی عرضه می شود. میزان بالای عرضه و تقاضا و حجم بالای سفارشات این محصول را به مناسب ترین قیمت بازار تبدیل کرده است.

بازار خرید میگو پرورشی سرتیز بسیار رونق و افزایش یافته است، همانطورکه در عنوان بالا به آن اشاره شد این میگو برخلاف انواع دیگر موجودات دریایی درصد جیوه نداشته و برای سلامتی بسیار مفید است و به همین علت از خرید و فروش بالایی برخوردار است.

این نمایندگی پخش بهترین میگوی صادراتی را با اطمینان کامل در اختیار مشتریانش قرار می دهد و به علت فروش مستقیم قیمت بسیار منصفانه ای را به مشتری معرفی می کند زیرا واسطه ها حذف شده اند و سود حاصل از آن به جیب مشتریان می رود چنانچه خواهان خرید بهترین میگوی هستید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

1

  1. میگو یک غذای دریایی است که مصرف آن خواص و فوایدی را برای سلامتی به همراه دارد، البته برای حفظ خواص میگو باید در طبخ آن بیشتر دقت کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.