آدم هایی که پالتو چرم و خز می پوشند کم حرف تر هستند

به تعداد کاپشن ها امتیاز قیمت وجود دارد. به طور کلی، شما چیزی را که برای آن هزینه می کنید، دریافت می کنید، اما در حالی که در برخی موارد برای نام هزینه می کنید، قیمت معمولاً به کیفیت و نوع چرم مورد استفاده بستگی دارد.

رئیس طراحی برند لباس بیرونی Heritage Grenfell می‌گوید: یک پالتو چرم و خز با کیفیت خوب اغلب در لمس انعطاف‌پذیر و صابونی است.

«لباس‌های چرمی که به خوبی طراحی شده‌اند نباید درزهای غیرضروری داشته باشند، بلکه باید مانند یک لباس پارچه‌ای در درز ظاهر شوند. لباس‌های چرمی ارزان‌قیمت اغلب دارای درزهای زیادی هستند تا سازنده را قادر می‌سازد تا آنجا که ممکن است از پوست در هنگام بریدن قطعه استفاده کند.

اینکه کدام نوع چرم را انتخاب می کنید بستگی به آنچه از ژاکت می خواهید دارد. اگر بعد از چیزی کره ای نرم بود، پوست گوساله یا پوست بره را در اولویت قرار دهید، اما به خاطر داشته باشید که ممکن است به اندازه یک پوست ضخیم دوچرخه سواری مقاوم نباشد.

برای بهترین کیفیت (و پایین‌ترین قیمت) باید به دنبال کت‌های چرمی با دانه‌بندی کامل باشید. اینها از بهترین پوست های با کیفیت استفاده می کنند و به دلیل ضخامت در ابتدا نسبتاً سفت هستند.

آن‌ها مانند یک جفت کفش خوب دربی، کمی سرکشی می‌کنند، اما شما با یک پتینه طبیعی و یک ژاکت که مختص شماست پاداش خواهید گرفت.

پالتو چرم

اگر بودجه شما محدود است، چرم های با دانه بالا مقرون به صرفه تر هستند. اینها دانه‌های طبیعی را سمباده‌اند و برای ایجاد ظاهری یکنواخت به چرم مهر شده‌اند.

با این وجود ارزان‌تر، می‌توانید جایگزین‌های چرم عالی مانند پلی‌اورتان را تهیه کنید، که برای کسانی که می‌خواهند ظاهری داشته باشند، اما می‌خواهند از پوست حیوانات خودداری کنند، جذاب خواهد بود.

 

کلارک می گوید، هنگام وزن کردن یک ژاکت، روی خود چرم متوقف نشوید. «کیفیت زیپ‌ها و دکمه‌ها را بررسی کنید. زیپ ها باید بسیار نرم و آزاد کار کنند در حالی که دکمه ها از مواد طبیعی مانند شاخ، مادر مروارید و کوروزو ساخته می شوند. یک لباس ارزان قیمت به ندرت دارای تزئینات باکیفیت خواهد بود.

 

  1. THE EVOLUTION OF LEATHER JACKETS

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.